Kariéra

Graphic Specialist

Pro pražskou pobočku hledáme posilu na pozici Graphic Specialist.

Náplň práce

  • práce a úpravy v grafických programech Adobe (Photoshop, Illustrator, Indesign, XD)
  • tvorba propagačních tiskovin, animací a bannerů
  • tvorba microsites, grafiky a obrázků pro sociální sítě
  • příprava dat pro tisk

Požadavky:

  • Znalost grafických programů
  • Zkušenosti s tvorbou obsahu pro online a offline média
  • Tvůrčí myšlení, originalita, estetické cítění
  • Schopnost efektivní práce pro komerční klienty
  • Schopnost věci dotahovat a pružně reagovat na měnící se požadavky
  • Znalost zpracování a přípravy tiskových dat
  • Samostatnost i schopnost pracovat v týmu (s týmem)

Nabízíme:

  • Možnost tvořit obsah pro velké uznávané značky (Notino, TCL, Intersport, Heluz, Tilak)
  • Zázemí a podporu zavedené agentury
  • Velkou míru svobody – vše od organizace času a práce až po dresscode – nás zajímají výsledky
  • Práci na smlouvu/IČO
  • 4 týdny placené dovolené
  • Sick days
  • Možnost home office
  • Peníze dle schopností a výsledků

Máš o tuto pozici zájem? Piš na michael@xproduction.cz.

PPC Specialista

Do X Production (pobočky Brno, Praha, Ostrava) hledáme PPC Specialistu.

Koho hledáme:

  • Hledáme parťáka/čku, který má nejen zmáklé CTR, CPC či jiné KPI, ale také přemýšlí o tom, jak neustále zlepšovat byznys našich klientů.
  • Nehledáme „klikače“. S klientem budeš řešit vše od začátku do konce a tvým úkolem bude, aby byl spokojený.
  • Úroveň „middle“ asi neexistuje, ale upřímně – juniora nemáme čas učit.
  • Člověka, kterému se spíš než představa „hardcorpu“ líbí koncept „přátelský horizontální management“.
  • Schéma – my posuneme tebe, ty posuneš nás – ti dává smysl.
  • Jsi člověk, který umí hořet. Nejsi člověk, který doutná.

Co budeš mít na starost?

  • Správu, vyhodnocování a optimalizaci PPC kampaní v systémech Sklik, Adwords a na Facebooku.
  • Práci s Google Analytics, ale i dalšími analytickými nástroji podle potřeby klientů.
  • Hledání nových příležitostí v oblasti výkonnostních kampaní.
  • Tvorbu kreativní reklamy podle potřeb a hodnot klienta.
  • Tvorbu a správu PPC kampaní pro velké klienty.
  • Reporting výkonu kampaní.

Požadavky:

  • Znalost Google Analytics, Google AdWords, Skliku, FB Business manageru, alespoň 1 rok aktivní správy PPC kampaní.
  • Schopnost komplexní a samostatné správy kampaní od založení po report.
  • Schopnost komunikace s týmem (account, grafik, frontend, backend) i klientem.
  • Spolehlivost, zvědavost a flexibilita.

Nabízíme:

  • Týmovou práci, která tě bude bavit. Zajímají nás výsledky, tvůj (a i náš) růst.
  • Pružnou pracovní dobu a možnost home office, když se osvědčíš.
  • Práci na projektech pro fajn klienty – více na našem webu www.xproduction.cz nebo www.facebook.com/xproduction.
  • Spolupráci s šikovnými lidmi. Přesah mezi obory je to, co máme společné.
  • Zábavné firemní večírky – grilovačka je dobrý základ.
  • Možnost získat nový firemní počítač/notebook a další vybavení.
  • Zaplatíme ti vzdělávací kurzy, které tě posunou dál.
  • Možnost účastnit se konferencí v ČR i zahraničí.
  • Za dobré pracovní výsledky dostaneš dobré peníze.
  • Dostaneš 20 dní dovolené + 3 zdravotní dny.
  • Kafe je zdarma (espresso & filter)

Máš o tuto pozici zájem? Piš na dupx@xproduction.cz.